Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Pragniemy zaoferować Państwu usługi projektowania i tworzenia stron internetowych w oparciu o najnowsze rozwiązania aplikacji webowych w różnych technikach.
Współpracujemy z ekspertami z dziedziny: grafiki i animacji, programowania, pozycjonowania (analiza SEM oraz SEO), marketingu i reklamy - Dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas usług i konkurencyjną cenę.

Do rozwiązywania wszelakich problemów związanych z istniejącymi już stronami polecamy proces "Optymalizacji strony" pod względem funkcjonalności i szybkości działania. Proces ten stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla stron w technologii Flash, jak i dla starszych stron nie przechodzących testu walidacji.

Dla Państwa wygody również oferujemy usługę zarządzania stronami klienckimi, obejmującą wiele możliwości ustalanych indywidualnie pod każdego Klienta.

U nas to Klient decyduje co potrzebuje, a my służymy wiedzą i doświadczeniem, gdyż u nas liczy się indywidualne podejście do każdego Klienta.

Tworzenie Twojej strony internetowej

HTML (Hyper Text Markup Language) - język opisujący stronę wraz z jej poszczególnymi odnośnikami do innych dokumentów, oraz tekst i grafikę w ściśle określony sposób prezentacji, wyróżnienia pewnych elementów, ustawienia akapitów bądź nagłówków, itp. Pozwala zarówno na bezpośrednie umieszczanie grafiki, a nawet innych typów dokumentów. Język ten charakteryzuje się tym, że strony napisane w języku HTML posiadają rozszerzenia .html lub .htm
Uzupełnieniem tego języka stały się skrypty, takie jak JAVA SCRIPT, nie wymagający dodatkowego oprogramowania jest umieszczany bezpośrednio w dokumencie HTML. Dodatkowo na potrzeby estetyczne strony, został stworzony arkusz stylów CSS, który tworzy style dla naszego dokumentu. Projektanci często mieszają technikę HTML z innymi technikami tworzenia stron w celu uzyskania lepszego efektu zachęcającego do odwiedzenia strony i zapoznania się z jej treścią. Przykładem tego jest stosowanie techniki FLASH wraz z HTML - tworząc wspaniałe dynamiczne strony internetowe.

CMS (Content Management System) - System Zarządzania Treścią to zbiór aplikacji internetowych współpracujących ze sobą wzajemnie i pozwalających użytkownikowi na tworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę profesjonalnych stron internetowych oraz serwisów WWW.
System ten umożliwia tworzenie ciekawych projektów stron WWW osobą nie posiadającym wiedzy informatycznej. Dzięki czemu, dalsze prowadzenie własnej strony internetowej w tej technice jest znacznie łatwiejsze niż w HTML. Dzieje się tak dzięki łączeniu wielu technik tworzenia stron internetowych na potrzeby jednej strony bądź całego serwisu internetowego.
Charakter dodawania wszystkich elementów strony ustalany jest przez użytkownika z panelu administracyjnego CMS, który swoim wyglądem i funkcjonalnością zbliżony jest do edytorów tekstu Microsoft Word czy też OpenOffice Writer. Obsługiwany jest z poziomu każdego typu przeglądarki internetowej. System ten to prostota użytkowania a optymalizacja funkcjonalności.

FLASH - która pozwala na tworzenie multimedialnych, interaktywnych, graficznych aplikacji internetowych. Opiera się ona na grafice wektorowej i ustalonej funkcji matematycznej względem czasu, dzięki czemu możliwe jest tworzenie profesjonalnych animacji.
Aplikacje FLASH charakteryzujące się rozszerzeniem .swf, mogą zostać użyte zarówno jako elementy pojedyncze na stronie internetowej w innej technice, jak i cała stron internetowa - często charakteryzująca się dynamiką, efektem ruchu, gry światła i cienia. Strony takie są bardzo ciekawe dla widza, gdyż ciągłe zmiany elementów na stronie przykuwają cały czas uwagę i zachęcają do dalszego przeglądania.
Jednakże strony wykonane w technologii FLASH posiadają swoje minusy w ich późniejszym prowadzeniu, użytkowaniu i pozycjonowaniu.

CSS (Cascading Style Sheets) - język opisujący estetykę i elastyczny sposób zarządzania formatowaniem strony internetowej. Pozwala ona na zdefiniowanie i wprowadzenie własnych stylów pod każdy osobny element na stronie. Przy połączeniu wielu arkuszów stylów, można uzyskać wiele ciekawych efektów prezentacji tekstu i grafiki na stronie, jak i znacznie ułatwić dalszą administrację strony.

MySQL - relacyjna baza danych używana do obsługi stron internetowych.

Łączenie wielu wyżej wymienionych technik tworzenia strony internetowych pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty i stworzyć unikalnie-profesjonalne strony www.

Przykład strony multimedialnej

  • Nie komercyjna strona polskiego klanu gry Unreal Tournament 2004
    www.ghostclan.ugu.pl (Flash, html)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do skorzystania z naszych
usług pozycjonowania stron internetowych

[zobacz szczegóły]

 

Zobacz również

Usługi księgowe [przejdź] [pobierz biuletyn ofertowy pdf]
Certyfikaty energetyczne [przejdź]
Sklep komputerowy [przejdź]
Index strony [Mapa strony]