Kancelaria Księgowo-Podatkowa Marzena Gezler
KKP - GEZLER

KONKURENCYJNIE - KOMPLEKSOWO - PROFESJONALNIE

 


Historia firmy

Kancelaria Księgowo-Podatkowa założona została w 2009 roku, funkcjonowała wyłącznie jako Kancelaria księgowa w Czechowicach-Dziedzicach wraz z usługami podatkowymi. Głównym celem firmy było świadczenie usług księgowych oraz podatkowych dla klientów biznesowych i średnich przedsiębiorstw – również w postaci biura podatkowego dla rejonów Czechowice-Dziedzice oraz Bielsko-Biała.

W zakresie kancelarii księgowej świadczone były takie usługi jak: kompleksowa księgowość oraz outsourcing, doradztwo i szkolenia
w zakresie księgowości. Dodatkowo dodane zostały usługi podatkowe, między innymi szkolenia finansowe, doradztwo podatkowe, optymalizacja firm na zyski bez strat na jakości, wszelkiego rodzaju pomoc w uzyskaniu dofinansowania unijnego.

Również udostępniona od tego czasu została dla Państwa pomoc prawna, wraz z reprezentowaniem sprawy Klienta przez KKP-GEZLER.

Głównymi odbiorcami działu kancelarii były osoby indywidualne oraz małe przedsiębiorstwa – rozpoczynające
w większości działalność gospodarczą, nastawione na szybki rozwój i bezpieczeństwo, ale również poszukujące solidnej, a za razem kompleksowej pomocy i opieki. Stąd też, głównym cele Kancelarii było wówczas zapewnienie należytej pomocy i indywidualności w prowadzeniu każdego klienta i każdego przedsiębiorstwa – bez jakiegokolwiek znaczenie jej przychody.

Dzięki zainteresowaniu i zaufaniu naszych Klientów Kancelaria Księgowo-Podatkowa jako dynamicznie rozwijająca się firma na rynku – przebyła sporą drogę rozwojową i cieszy się ogromny zadowoleniem wśród naszych Klientów. Jednakże w dalszym tempie nasza firma kontynuuje rozwój we wszystkich preferowanych przez nią usługach.
Dzięki czemu powstał ówczesny dziś podmiot gospodarczy KKP-GEZLER.

Serdecznie dziękujemy Państwu,
za zaufanie i korzystanie z naszych usług.

 

KKP-GEZLER obecnie

Zmiany wynikłe z dynamicznego rozwoju firmy, pozwoliły na stworzenie dodatkowych działów usługowych –
dział informatyczny oraz dział certyfikatów energetycznych.

Dział kancelarii funkcjonuje niezmiennie od 2009 roku, świadcząc Państwu wysokiej jakości kompleksowe usługi księgowe, opiekę podatkową oraz pomoc prawną. Dodatkowo udostępnia możliwość Państwu - skorzystania ze szkoleń i kursów związanych z prowadzeniem pełnej księgowości, na co należy zwracać istotną uwagę w księgowości firmy, osoby indywidualne jak mogą otrzymać zwroty podatku oraz w jakich sytuacjach przepisy księgowe bywają mylące, jak należy stosować się do przepisów prawa podatkowego - kiedy i co należy zmienić w swojej firmie
by odnieść najwyższy sukces, podstaw prowadzenia kadr i biura według wymogów urzędów.

W tym etapie dalszej ekspansji rozwojowej KKP-GEZLER w roku 2010, firma liczyła już trzy osobne działy usług dla Klientów. Pozwoliło to na obsługę średnich firm zapewniając w dalszej części kompleksowość usług i zachowaniu wysokiej jakości z bezpieczeństwem włącznie.

Dalszy kierunek rozwoju naszej firmy wraz z celami postanowiliśmy nieustannie poszerzać, w zależności od wymogów postawionych przez klientów. Dzięki czemu, to Państwo otrzymujecie gwarancję wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa i otwarcia na Państwa potrzeby.

Dynamiczny rozwój usług informatycznych w firmie KKP-GEZLER pozwolił na wdrożenie systemu sklepu internetowego, gdzie umożliwiamy Państwu zakup dowolnego sprzętu komputerowego po jak najniższych cenach. Ponadto, stale współpracując z czterema największymi hurtowniami akcesoriów, sprzętu i oprogramowania komputerowego – oferujemy liczne promocje i rabaty dla naszych stałych Klientów. Dodatkowo zakres świadczenia usług został poszerzony na całą Polskę.

 

Przyszłe cele i perspektywy firmy

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, stawiamy na rozwój segmentu technologicznego w zakresie informatycznym, czego dalszym echem będzie jeszcze szybsza i lepsza obsługa klienta na odległość przy minimalizacji kosztów usługi. Skłania nas do tego stale rosnące ceny paliwa i usług – jednakże staramy się minimalizować ryzyko zbędnych kosztów Państwa Firm.

 

Firmy współpracujące

 

Odwiedzasz naszą stronę? Kliknij i dodaj punkt - wystarczy jedno kliknięcie.

Zobacz również

Usługi informatyczne [przejdź] [pobierz biuletyn ofertowy pdf]
Certyfikaty energetyczne [przejdź]
Sklep komputerowy [przejdź]
Wydarzenia z firmy
[przejdź]
Index strony [Mapa strony]