Uruchomienie sklepu internetowego z artykułami komputerowymi i nie tylko...

01.01.2012 Nastąpiło oficjalne otwarcie w wersji oficjalnej naszego sklepu internetowego.

 

Dział informatyczny cieszący się ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony wzbogacił się o system sklepowy ułatwiający Państwu zakupów sprzętu komputerowego oraz produktów informatycznych. Dzięki rozwiązaniom naszych dostawców - jesteśmy w stanie zaoferować produkty z minimalną marżą.

Jeśli poszukują Państwo jakiegoś dowolnego produktu z naszej braży - prosimy o skierowanie zapytania po przez formularz kontaktowy na stronie sklepu internetowego. Zapewniamy pełne pokierowanie i doradztwo dla klienta - zarówno przed zakupem, jak i po jego dokonaniu. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Naszym głównym założeniem w pierwszej kolejności jest konkurencyjność cen, dla tego też oferujemy Państwu stanie się naszymi stałymi klientami. Dzięki czemu, będą mogli Państwo brać udział w sporych promocjach cenowych oraz organizowanych co pewien czas ofertach specjalnych!

 

UWAGA!

Oferujemy wszystkie produkty dostępne na rynku - kategorie zawarte na naszym sklepie internetowym to tylko część oferty, jeśli nie znajdą Państwo u nas tego co poszukują, prosimy o złożenie zapytania z obsługą sklepu lub działem informatycznym.

 

 

 

Polecamy gorąco zakup w naszym sklepie internetowym
www.kkp-gezler.pl/sklep